Boeken visual
Boeken

Romans

Sorteer op
Toon  10|20|30
  • Noah - oerkracht

    Godawa, Brian

    Bijbelse romans, mei 2020

    Er is geen productbeschrijving aanwezig voor Noah - oerkracht van Godawa, BrianLees meer

    Prijs:
    € 24,99
    ISBN:9789492925510
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Niet direct leverbaar
  • Ongekend

    Runhaar, Jose

    Romans, april 2020

    Er is geen productbeschrijving aanwezig voor Ongekend van Runhaar, JoseLees meer

    Prijs:
    € 19,99
    ISBN:9789058041685
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Niet direct leverbaar
  • Productafbeelding Zonder afscheid

    Zonder afscheid

    Ridder, Gabi de

    Romans, april 2020

    Na het overlijden van haar vader vindt Denise (39) een brief die haar wereld op zijn kop zet. Ze weet dan niet dat er een ander geheim is dat ook onthuld zal worden. Want wat is de werkelijke toedracht van de plotse ... Lees meer

    Prijs:
    € 18,95
    ISBN:9789087183066
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Niet direct leverbaar
  • Productafbeelding In mijn armen

    In mijn armen

    Vogel Sawyer, Kim

    Algemene romans, april 2020

    Anthony en Marty Hirschler maken deel uit van een Old Order-mennonitische gemeenschap in Pine Hill, Indiana. Nadat een arts bevestigde dat ze nooit kinderen zullen krijgen, is het echtpaar uit elkaar gegroeid. Marty ... Lees meer

    Prijs:
    € 21,50
    ISBN:9789087182755
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Niet direct leverbaar
  • Productafbeelding Dokter in de nacht

    Dokter in de nacht

    Berkt, Bert van den

    Oorlogsromans, april 2020

    Frits van Zanten, chirurg in opleiding in het Academisch Ziekenhuis in Utrecht, is dokter in hart en nieren. Hij is de jongste uit een warm doktersgezin op de Veluwe. Zijn zus Francien werkt als verpleegster in hetz ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,95
    ISBN:9789087182984
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Niet direct leverbaar
  • Productafbeelding Tobias

    Tobias

    Windt, Elisabeth van

    Romans, januari 2020

    'Tobias' van Elisabeth van Windt: een waargebeurd verhaal over liefde, verlies en hoop. Deze autobiografische roman laat een ander licht schijnen op een leven met beperkingen.   Hij zou niet oud worden, hadden de a ... Lees meer

    Prijs:
    € 20,99
    ISBN:9789023957294
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Verwacht: 21-01-2020
  • Productafbeelding Waar rook is

    Waar rook is

    Hitchcock, Grace

    Romans, januari 2020

    'Waar rook is' van Grace Hitchcock is een wervelende mix van humor, spanning en romantiek, voor de liefhebbers van Deeanne Gist en Karen Witemeyer.   Op de Chicago World's Fair in 1893 ziet Winnifred Wylde hoe een ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,99
    ISBN:9789029728744
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Verwacht: 21-01-2020
  • Productafbeelding Geschonden vertrouwen

    Geschonden vertrouwen

    Wageningen, Gerda van

    Streekromans, januari 2020

    Historische roman over de cichoreifabriek bij ZierikzeeLees meer

    Prijs:
    € 17,50
    ISBN:9789020535754
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Verwacht: 28-01-2020
  • Productafbeelding Fortuinlijke boerenknecht

    Fortuinlijke boerenknecht

    Wisse, Clemens

    Streekromans, januari 2020

    Streekroman over de zoon van een baggeraar en de dochter van een welgestelde boerLees meer

    Prijs:
    € 17,50
    ISBN:9789020536164
    Levertijd: Verschijnt binnenkort
    Verwacht: 28-01-2020
  • Productafbeelding Eerstelingen in Jeruzalem

    Eerstelingen in Jeruzalem

    Petra van der Zande

    Bijbelse romans, januari 2020

    Rond het jaar 1000 v. Chr. begint koning Shlomo (Salomo) met de bouw van de Tempel in jeruzalem, Israël. Omdat hij een specifieke vakman nodig heeft, schrijft Shlomo naar koning Hiram op Sur (Tyrus). Huram Avi word ... Lees meer

    Prijs:
    € 19,65
    ISBN:9789657542002
    Levertijd: 1 - 3 werkdagen

Christelijke romans

Bent u op zoek naar christelijke romans? Dan bent u bij Kameel.nl aan het juiste adres! Ons assortiment bestaat uit honderden romans en christelijke fictie boeken. Met ons brede aanbod van boeken geven wij u de keuze uit christelijke romans van alle christelijke uitgeverijen. Zo vindt u bij ons titels van bestseller auteurs, maar ook van talentvolle schrijvers uit eigen land. Op deze pagina vindt u de nieuwe romans van en christelijke leesboeken.

Christelijke romans Top 10

Elke maand verschijnt de Top 10 christelijke romans. De Top 10 bevat de beste en meest verkochte christelijke romans van het moment. Dus twijfelt u erover wat u zult lezen? Kies dan een boek uit de Top 10, daar zult u gegarandeerd plezier aan beleven.

Van historische romans tot thrillers

Het woord ‘roman’ is een containerbegrip. Daarom hebben wij de romans onderverdeeld in subcategorieën: algemene romans, bijbelse romans, historische romans, literaire romans, oorlogsromans, spannende boeken en thrillers, streekromans en voordeelromans.

Van bestelling tot levering: snel, makkelijk en vertrouwd

© 2011 - 2020 Kameel.nl (onderdeel Van A tot Zending B.V.)